Uv lempučių skirtumai

Uv lempučių skirtumai


Skirtingos šalys ir skirtingi gamintojai gamina skirtingas Uv lempas, bei skirtingas Uv lemputes joms. Dažnai sulaukiame skambučių su klausimais ar nusipirkę Uv lempą vėliau neturėsite rūpesčių įsigyti joms tinkamų Uv lempučių, su kuo tikrai galima susidurti nusipirkus rečiau sutinkamą lempos modelį. Taigi norime pasakyti jog prekiaujame populiariomis elektroninėmis Uv lempomis ir įsigyti joms tinkamu lempučių rūpesčių tikrai neturėsit nei pas mus, nei kitose lietuviškose parduotuvėse ar netgi užsienyje.
O dabar apie lempučių skirtumus. Jei lempą pirkote ne mūsų el. parduotuvėje ir pamatę, kad jūsų lemputės iš išvaizdos atrodo identiškai kolkas užsisakyti neskubėkite. Yra du skirtingi Uv lempų, bei lempučių joms tipai. Tai būtų elektroninės lempos bei indukcinės. Mes prekiaujame elektroninėmis lempomis. Iš išvaizdos jos gali atrodyti identiškai, bet jų įsijungimo mechanizmai skirtingi ir lemputės joms tinka skirtingos. Tai kaip gi atskirti kurį modelį Jūs turit? Tai padaryti galima keltu būdų. Elektroninės lempos įsijungia iškart, o indukcinės dar keleta sekundžių pažybsi ir tik tada įsijungia, na visai kaip mokyklos laikais tai darydavo kabinetų apšvietimo lempos  Indukcinės lempos būna gana sunkios palyginus su elektroninėmis. Taip pat reikia skaityti užrašus ant Jūsų Uv lempučių. Elektroninės lempos dažniausiai sutinkamas žymėjimas yra: "UV-9W". Indukcinių lempų dažniausiai sutinkami žymėjimai yra: "UV-9W-L", "AN9W/UV".
O šie užrašai turėtų būti sutinkami ant abiejų tipų. Raidės "CE" yra prancūzų kalbos frazės "Conformité Européene", (liet. "Europos patvirtinimas") santrumpa. Gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus. Raidės "ROHS" (The Restriction of Hazardous Substances Directive 2002/95/EC) parodo, kad gaminys atitinka šia direktyvą apribojusią kai kurių pavojingų medžiagų naudojimą tam tikrų produktų gamyboje. Žymėjimas 365 NM parodo Uv lemputės bangos ilgį.

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą