Parafino terapija

Parafino terapija

Yra daug procedūrų, kurios teigiamai veikia žmogaus sveikatą ir grožį. Ne paskutinę vietą tarp jų užima parafino terapija. Ši terapija tinka visam kūnui, tiek suaugusiems tiek vaikams.

Parafino terapija - veiksminga odos būklės gerinimo, taip pat kitų ligų gydymo procedūra. Tačiau nusprendus naudoti parafiną medicinos ar kosmetiniais tikslais, jūs turite žinoti, kaip jis naudojamas, gauti informacijos apie jo naudingąsias bei žalingąsias savybes.

Parafino terapija ir jos savybės

Parafino terapijos veikimo principas yra giluminis šildymas. Pagrindinė šios procedūros sudedamoji dalis yra parafinas, kuris yra labai efektyvus absorbuojant ir išlaikant šilumą. Jis naudojamas iš anksto ištirpintas ir juo dengiama oda, o kietėdamas savo šilumą jis atiduoda kūnui. Parafino veiksmingumas slypi tame, kad šiltas jo sluoksnis pakelia odos temperatūrą, plečia poras ir suminkštant viršutinį odos sluoksnį, padidina skysčių išsiskyrimą, pagerina odos kraujo cirkuliaciją. Ant odos paviršiaus susidariusi plėvelė neleidžia išgaruoti išsiskyrusiai drėgmei, dėl to atkuriamas odos vandens balansas. Parafino terapija veikia kraujo ir limfos cirkuliaciją, pašalina toksiškas medžiagas, teigiamai veikia sąnarius. Mažina rankų, kojų, sanarių ir raumenų skausmus. Padidina judesių amplitudę žmonėms, sergantiems artritu, bursitu ir kitomis lėtinėmis ligomis sukeliančiomis skausmą ir judesio standumą.

Kam ši terapija nerekomenduojama?

Terapija nerekomenduojama sergant diabetu, egzema, atsargiai reiktų elgtis hipertonikams. Netinkama naudoti turint įbrėžimų ir žaizdelių odoje. Gydymas parafinu, komplikacijų gali sukelti esant kraujagyslių sutrikimams, jei yra mažas kraujo krešėjimas ar pūslelinis uždegimas ant odos, taip pat padidėjęs pigmentinių dėmių ir karpų skaičius. Gydytojai parafino terapijos nerekomenduoja nėščioms moterims.

Procedūrai reikalinga

Maksimaliam efektui pasiekti , Jums prireiks tinkamų priemonių. Reikės specialios parafino vonelės, kuri gali palaikyti reikiamą temperatūros režimą. Pagrindinis procedūros komponentas yra kosmetinis parafinas. Parafino savybes galima pagerinti odos šveitimo priemonėmis, specialiai paruošus odą. Maistinės plėvelės pėdoms ar kūnui arba celofaninių pirštinių rankoms, specialių šiluminių pirštinių, maitinančio kremo ir didelio rankšluosčio, jei naudosite didelėms kūno vietoms, kurios netelpa vonelėje, tada specialaus šepetėlio.

Parafino terapija rankoms

Pirmiausia reikia ištirpinti parafiną, tada odos šveitiklio pagalba pašalinkite negyvas suragėjusias odos ląsteles. Ranka nuleidžiama į parafininę masę ir iš karto ištraukiama atgal. Šis veiksmas turi būti kartojamas keletą kartų, kas 5-10 sekundžių, kad kosmetinis parafinas padengtų rankas storu sluoksniu.
Jautrios odos procedūra šiek tiek skiriasi, pirmasis sluoksnis tepamas teptuku, o sekantis sluoksnis - nuleidžiant ranką į vonią. Tada rankos turėtų būti įviniotos į maistinę plėvelę arba įkišamos į celofaninę pirštinę. Tada įkišamos i specialią šiluminę pirštinę arba įviniojama į storą rankšluostį. Taip rankas reikia
laikyti 20 minučių. Panaudotas parafinas nuo rankų yra pašalinamas, o oda tepama kremu. Pagrindinis šių procedūrų kursas yra 10 seansų. Seansas turėtų būti kartojamos ne daugiau kaip du kartus per mėnesį.

Parafino terapija kojoms

Kol parafinas šyla, paruoškite savo pėdas procedūrai. Odos šveitiklio pagalba, pašalinkite negyvas suragėjusias odos ląsteles, patepkite odą losjonu. Kai parafinas pasiekia pageidaujamą temperatūrą, turite nuleisti koją į parafino vonelę ir greitai iškelti atgal. Palaukite kelias sekundes, kol parafinas atvės ir koją padengs plona plėvelė. Kartokite šį veiksmą keletą kartų. Po to, apvyniokite kojas maistine plėvele ir užsidėkite vilnones kojines arba apvyniokite rankšluosčiu. Praėjus pusvalandžiui parafinas pašalinamas nuo kojų, o kojos tepamos drėkinamuoju kremu. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti prieš miegą, dėl jos atpalaiduojančio efekto ir ne dažniau kaip 4 kartus per mėnesį.

Parafino terapija kūnui

Ant jautrių kūno vietų arba ant tų, kurios per didelės įmerkti į vonelę tiesiogiai, parafinas tepamas specialiu šepetėliu, o sukietėjęs pridengiamas rankšluosčiu.

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą