Kaip turėti ilgus ir sveikus nagus

Kaip turėti ilgus ir sveikus nagus

Daugelis pamiršta, kad nagai atspindi mūsų vidinę sveikatos būseną. Labai svarbu rūpintis ne tik savo organizmo būkle, bet nepamiršti ir nagų, kad jie būtų stiprūs ir sveiki. Nėra daug žmonių, kurie be nuolat daromo manikiūro skirtų įpatingą dėmesį ir nagams. Nesvarbu, ar jau turite sveikus nagus, ar dar tik bandote užauginti ilgesnius ir stipresnius šie patarimai bus naudingi.Vietoj ilgo patarimų sąrašo, kurio niekas net neįstengtų išpildyti, pasiūlysime jums 7 paprastus veiksmus, kuriuos galima lengvai įtraukti į dabartinį jūsų nagų priežiūros sąrašą. Net jei pridėsite bent keletą patarimų prie jūsų nagų priežiūros rutinos, galėsite žymiai pagerinti savo nagų būklę.

1. Rūpinkitės savo nagų odelėmis. Sveikos, minkštos nagų odelės - kelias į sveikus ir stiprius nagus. Drėkindami nago odelę jūs taip pat maitinate nago plokštelę, taip skatindami sveiką nagų augimą. Tam naudokite odelių aliejukus su vitaminais. Jei tokios priemonės po ranka neturite, tai iš bėdos tiks ir drėkinamasis rankų kremas. Nepamirškite tepti ne tik nago odeles, bet ir odą, esančią virš jų.

2. Tinkamas nagų dildinimas. Nagų formos tendencijos nuolat kinta - nuo ovalo iki kvadrato ir atgal i ovalo formą. Galite keisti savo nagų formą taip dažnai, kaip tik norite, tik darykite tai taisyklingai. Nepatartina (ypač silpnus ar besisluoksniuojančius nagus) dildinti įvairiomis kryptimis. Tokiu atveju nagų galiukai dar labiau suskilinės ir pradės luptis. Dildinkite nagą i vieną pusę su smulkia dilde.

3. Elkitės su savo nagais kaip su brangakmeniais. Ar kada nors bandėte atidaryti laišką ar užantspauduotą dėžutę su savo nagais? Tai, ko gero jau galėjo jums kainuoti vieną kitą ilgą nagą. Net, jei tuo metu nagas nelūžo, rizikuojate jį pažeisti. Balta dėmė ant nago po fizinio pažeidimo (taip pat vadinama streso sritimi) susilpnins jūsų nagą ir galiausiai jis skils būtent toje vietoje. Stenkitės naudoti savo nagus protingai. Saugokite juos, o sunkiems darbams naudokite įrankius.

4. Maitinkitės sveikai. Jūsų mityba atlieka didžiulį vaidmenį visose jūsų kūno funkcijose. Kad būtumėt sveiki ne tik jūs, bet ir jūsų nagai - valgykite sveiką maistą, turintį baltymų ir vitaminų A, B ir E.

5. Kassavaitinis manikiūras (net ir trumpų nagų) yra labai svarbus jūsų nagų sveikatos priežiūrai. Tinkamai atliktas manikiūras, nepaisant, ar jį darysite grožio salone ar namie padės jūsų nagams atrodyti ne tik nuostabiai, bet ir sveikai. Manikiūras padės odeles išlaikyti tvarkingas, apsaugos nagus nuo galimo žalos ir juos stiprins.

6. Pirštinės yra jūsų geriausi draugai. Norisi Jums tik priminti, kad niekas negali taip gerai apsaugoti jūsų rankų ir nagų nuo stiprių chemikalų, karšto vandens ar dirvožemio, dirbant sodininkystės darbus, kaip pirštinės. Taigi, prašau, nešiokite jas esant reikalui ir leiskite savo nagams ir rankoms būti laimingiems!

7. Rankų drėkinimas – būtinas. Jei neturite ypač sausos odos kuria esate priversti rūpintis, tai didelis šansas, jog savo rankas drėkinate per retai. Tačiau jūsų nagai būtų daug stipresni, jei tai darytumėte. Po kiekvieno rankų prausimo sudrėkinkite savo rankas tinkamu losjonu. Nepagailėkite pinigų geram, efektyviam, anti senėjimo technologiją turinčiam rankų losjonui ir drėkinkite juo savo rankas kiekvieną vakarą. Turėkite nedidelį losjono buteliuką savo rankinėje arba ant darbo stalo ir drėkinkite juo savo rankas dienos eigoje, nepamiršdami sudrėkinti ir vietas virš odelių.

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą