Lipnus sluoksnis ir priemonės jam pašalinti

Lipnus sluoksnis ir priemonės jam pašalinti

Priemonės su lipniu sluoksniu pradedantiems meistrams kelia klausimų – neaišku, kaip jis susidaro, kam jis reikalingas ir ar turi būti pašalintas. Padėsime jums apie jį sužinoti šiek tiek daugiau.

Lipnus sluoksnis yra šalutinis produktas, susidarantis polimerizuojant gelinį laką, topą ar bazę. Lipnumas, kaip nagų dengimo proceso dalis, naudojamas naujos medžiagos sukibimui. Taip užtikrinamas sukibimas tarp gelinio lakavimo bazės ir gelinio lako bei gelinio lako ir viršutinio sluoksnio. Be to lipnus sluoksnis užpildo oro ertmes tarp medžiagų ir padeda išvengti lako trupėjimo ir atsisluoksniavimo.

Lipnus sluoksnis savo funkcijomis daro manikiūrą patvaresnį. Tačiau pasitaiko atvejų, kai geriau jį pašalinti Cleanser pagalba. Tai speciali priemonė, skirta lipnumui šalinti. Pavyzdyzdžiui, jei naudojate skirtingų gamintojų apatinį gelinio lakavimo sluoksnį bei gelinį laką ir nesate tikri, jog jie tinkamai sąveikaus tarpusavyje. Tuomet galite pašalinti lipnumą nuo bazės ir ją nupoliruoti 180–240 grit blokelio pagalba, kad būtų pagerintas sukibimas su geliniu laku. Nors, dažniausiai, skirtingų gamintojų produktai be problemų naudojami vieni su kitais. Išdžiovinus topą lempoje, susidariusį lipnumą reikia pašalinti valikliu Cleanser. Jei to nepadarysite, jūsų nagai rinks dulkių daleles ir nešvarumus, o paviršius neblizgės. Išimtis gali būti lipnaus sluoksnio nebuvimas jūsų naudojamame viršutiniame sluoksnyje.

Lipniam sluoksniui pašalinti manikiūro priemonių gamintojai siūlo specialias priemones, vadinamas lipnumo valikliais arba Cleanser. Valiklio sudėtis priklauso nuo gamintojo, bet visada turi savyje vandens, kuris yra valiklio pagrindas, ir alkoholio, kuris laikomas santykinai saugiu komponentu. 

Jei neturite specialios priemonės nago plokštelės nuriebalinimui, tam panaudokite lipnumo valiklį. Taip pat priemonė Cleanser gali būti naudojama lengvam manikiūro įrankių dezinfekavimui. Sudėtyje esantis alkoholis padės nuo paviršiaus pašalinti silpniausius mikrobus ir nešvarumų likučius. Nepaisant šios savybės, niekada nenaudokite Cleanser kaip pagrindinės dezinfekcijos priemonės - alkoholio koncentracija jame nėra didelė, todėl produktas netinka pilnai dezinfekcijai. Valikliu galima nušluostyti manikiūro stalą, kol klientas džiovina nagus lempoje arba renkasi dizainą. Skystyje esantis alkoholis surinks dulkių daleles, nešvarumus ir kitas darbo atliekas, todėl paviršius bus saugus nuo bakterijų. Tačiau šiuo atveju šluostymas yra tik tarpinis valymas – po procedūros prieš sekantį klientą visi paviršiai apdorojami dezinfekuojančiu tirpalu.

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą