Soliariumo kremų tipai

Soliariumo kremų tipai

Jei jau nusprendėte lankytis soliariume privalu būtų naudoti ir įdegio kosmetiką. Be jos jūs tiesiog nepasieksit maksimalaus efekto, todėl investavimas į kokybišką įdegio losjoną tikrai atsipirks. Kad būtų paprasčiau susiorientuoti pateikiame Jums pagrindinius soliariumo kremų tipus.

1. Intensifier arba Accelerator, šis losjonų tipas tinkamas mėgėjams, žmonėms turintiems ypatingai baltą odą ar tiesiog norintiems keletu tonų patamsinti odą ir turėti sveikai ir
natūraliai atrodantį įdegį. Losjonai skatina melamino gamybą, drėkina ir saugo odą. 
2. Bronzer (bronzantai), populiariausias tipas rinkoje. Bronzantai įdegio kosmetikoj sustiprina ir patamsina įdegį, išlygina nelygiai įdegančias vietas, suteikia sveiką ir gražų odos blizgesį. Naudojant kokybišką soliariumo kosmetiką su bronzantais išvengsit nelygaus, oranžinio ar dryžuoto įdegio. Bronzantų veikimas yra skirtingas priklausomai nuo gamintojo ir naudojamų ingredientų. Todėl bronzantų skaičius deklaruojamas gamintojo nevisada parodo tikrąjį kremo veiksmingumą. Paprastai bronzantų poveikis yra laikinas, tačiau pasiekus norimą rezultatą ir bent kartą per savaitę apsilankant soliariume jums tikrai pavyks išlaikyti norimą efektą. 
3. Tingle (dilgčiukai), šis tipas savo sudėtyje turi ingredientų sukeliančių mikrocirkuliaciją kuri suaktyvina kraujo patekimą į odą. Kai kraujyje esantis deguonis pakyla iki odos paviršiaus UV šviesa gali pasiekti jį daug lengviau. Tokiu būdu pagilinsit savo įdegį į naują lygį, kas reikš dar didesnį jo išliekamumą. Naudojant
kremą su dilgčiukais kogero pajusit šiuos pašalinius poveikius kurie gali tęstis iki keletos valandų: odos dilgčiojimas, paraudimas, kaitimas, perštėjimas. Šis tipas netinkamas naudoti veidui ir jautrią odą turintiems žmonėms. Dilgčiukų poveikis dažnai matuojamas raide T ir skaičiumi prie jos. Kuo didesnis skaičius, tuo didesnis 
poveikis, rinkoje sutinkami nuo T2 iki T100. Pirmą kartą naudojant losjoną su dilgčiukais pradėkite nuo silpnesnio ir paeksperimentuokit su mažu odos plotu.
4. Facial, losjonai skirti būtent veidui. Veido oda gerokai plonesnė ir jautresnė ir ne visi soliariumo kremai tinkami veidui. Todėl jei jūsų veido oda yra problematiška rekomenduojame naudoti kremą skirtą būtent jai.
5. After-tan arba moisturizer, šis tipas kaip priedas prie jau išvardintų losjonų. Naudojamas po deginimosi soliariume, kad atvėsinti, nuraminti ir sudrėkinti odą, o taip pat ir užtvirtinti įdegį. Iš bėdos tiks betkuris drėkinamasis kremas.

1Komentarai

  • Avatar
   Agne
   Kov 22, 2019

   Sveiki. Ar issiusite siunta siandiena ?

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą