Kaip išsirinkti elektrinę dildę manikiūrui

Kaip išsirinkti elektrinę dildę manikiūrui

Aparatinis manikiūras – tai procedūra, kai manikiūras atliekamas specialiu aparatu – elektrine freza. Elektrinės dildės arba frezos gerokai palengvina darbą manikiūrininkui, nes per trumpesnį laiką galima pasiekti išties puikius darbo rezultatus. Jos skirtos ne tik dirbtiniams nagams dildyti ir formuoti. Su tinkamais priedais ir antgaliais gali būti naudojamos daugeliui tikslų, įskaitant pėdų ar rankų nuospaudų šalinimui, nagų poliravimui, natūralių nagų formavimui, užsispyrusių odelių šalinimui ir kt.


Renkantis aparatą manikiūrui reikia atsižvelgti į keletą niuansų. Kodėl perkate įrenginį: naudojimui namuose ar profesionaliam naudojimui? Darysite tik manikiūrą ar ir pedikiūrą? Ar mokate naudotis įrenginiu, ar tik mokotės?

Galia yra svarbiausias rodiklis renkantis frezą manikiūrui. Profesionalus prietaisas turi turėti bent 30-40 vatų galią. Tai leis atlikti visų rūšių darbus: manikiūrą, pedikiūrą, pašalinti nagų odeles, pašiaušti nago paviršių, nuimti ilgalaikį gelinį laką arba gelį, padės formuoti nago formą. Taigi, jei ketinate daryti ne tik manikiūrą, bet ir pedikiūrą, rinkitės įrenginį, kurio galia yra 35 vatai ir daugiau.

Apsisukimų skaičius per minutę. Paprastai frezos sukimosi greitis gali būti reguliuojamas darbo metu, nors retai naudojate maksimalų greitį, vis tiek turėtumėte pasirinkti el. dildę kurios greitis bent 20 000 aps./min. Natūralių nagų priežiūrai užteks 15 000 aps./min frezos, bet akrilo ar gelio šalinimui prireiks bent 25 000 aps./min. Perspėjame jog, pradedantiesiems nerekomenduojama iškart įjungti aparato visu greičiu, kad nesusižeistumėte.

Rankenėlės svoris. Rankenoje yra variklis, dažniausiai profesionaliuose įrenginiuose jis gana pastebimai jaučiasi rankoje. Optimalus, patogus darbui rankenėlės svoris yra apie 200 g. Daugiau - pavargs ranka, daug mažiau - vadinasi, įrenginys neturi labai galingo variklio.

Žema vibracija. Triukšmo, vibracijos ir karščio lygiai yra veiksniai, kurie ne tik turi įtakos jūsų ir jūsų kliento sveikatai, bet ir jūsų darbo tikslumui. Kadangi dažnai elektrinę dildę naudosite keletą valandų per dieną, jums reikia tokio prietaiso, kuris labai nevibruotų, nes vibracija gali sukelti didesnį šilumos ir triukšmo lygį. Labai vibruojantys aparatai gali pažeisti jūsų kliento nagus, taip pat jūsų riešą ar ranką.

Suderinamumas su standartinio dydžio antgaliais. Dauguma frezos antgalių yra 2,35 mm arba 3/32 colių skersmens. Tikėtina, kad laikui bėgant dirbsite su daugybe skirtingų antgalių tipų, todėl renkantis prietaisą labai svarbu užtikrinti, kad jis būtų suderinamas su šiuo standartiniu antgalių dydžiu.

Pedalo buvimas. Darbui tai nėra būtina, bet gana patogu, kai įrenginį galima valdyti pedalu. Rankos bus laisvos kitiems darbams, o tai pagreitina ir palengvina manikiūro procesą.

Yra daugybė variantų, iš kurių galite pasirinkti elektrinę dildę nagams. Svarbiausia atkreipkite dėmesį jog, ji atitiktų jūsų reikalavimus.

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą