Ilgalaikio manikiūro priežiūra

Ilgalaikio manikiūro priežiūra

Po tam tikros amžiaus ribos nusitrynęs nagų lakas nebeatrodo jaunatviškai mielai - tai neprofesionalumo požymis. Teisinga tai ar ne, bet gyvename vaizdiniame pasaulyje, kur pagal mūsų išvaizdą sprendžia apie mūsų kompetenciją. Turėti tvarkingai nulakuotus nagus užima laiko ir tuo užsiimti kas keletą dienų nebūtų logiška, todėl ilgalaikis gelinis lakavimas tapo svarbia moters gyvenimo dalimi.

Įprastai, mes visą dėmesį kreipiame tik į teisingą produktų naudojimą, tačiau retai atsižvelgiame į savo manikiūro priežiūrą, po lakavimo, kurio pagalba sulėtintume jo nusidėvėjimą. Pasistenkite atrasti kurie būdai tinkami būtent Jums ir išlaikykite savo manikiūrą, tobulą, kuo ilgiau. Bet kokia priežiūra visada yra gerai, bet ne visi veiksmai žmones veikia vienodai. Įtakos gali turėti individualios organizmo savybės, Jūsų darbas, pomėgiai, kaip, ką ir kiek Jūs darote savo rankomis.

Peržiūrėkite veiksmų sąrašą, kurie gali padėti mėgautis Jūsų tobulu manikiūru ilgiau ir atraskite sau tinkamus:

1) Vengti ilgalaikio sąlyčio su karštu vandeniu per pirmąsias 24-48 valandas. Galioja ir apsilankymams pirtyse ar saunose. Nors gelinis lakas sustingo iš karto po džiovinimo UV lempoje, nago plokštelė dar lieka labai jautri staigiems temperatūros ir drėgmės pokyčiams. Žinoma, plauti rankas galite, tik pirmomis dienomis reiktų vengti ilgalaikio kontakto su karštu vandeniu.

2) Mūvėti gumines pirštines naudojant buitines valymo priemones. Geliniai lakai pagarsėję savo patvarumu ir standartiniai buities darbai jiems nebaisūs. Bet kontaktuojant su cheminėmis medžiagomis (buitiniu plovikliu, tirpikliu, įvairiais valymo abrazyvais) vis dėlto dėvėti pirštines rekomenduojame. Ilgalaikis gelinis lakas yra tirpus produktas ir yra pažeidžiamas agresyvių cheminių medžiagų. Nors yra padengtas apsauginiu viršutiniu sluoksniu, bet gali pagelsti, prarasti savo blizgesį ir susilpnėti. Mūvėdami pirštines apsaugosite ne tik savo manikiūrą, bet ir rankų odą.

3) Nedildinkite ir nekarpykite nagų po gelinio lakavimo. Nors merginos ir moterys mėgsta karts nuo karto koreguoti savo nagų formą su dilde ar patrumpinti juos žirklutėmis, padengus nagus geliniu laku, tą daryti griežtai draudžiama. Net ir pati švelniausia dildė nušlifuos užfiksuotą laisvąjį nago kraštą. O tai ne kas kita, kaip kelias link skilinėjimo ir ankstyvo lupimosi.

4) Naudokite drėkinamąjį kremą rankoms ir odelių aliejuką kasdien. Odelių aliejuką tepkite ant nago šaknies, odelių ir odos aplink nagą. Taip nagas augs sveikas, tvirtas ir lankstus.

5) Visuomet nusiplaukite rankas po saulės kremo, įdegio losjono, vabzdžių repelento, plaukų priežiūros priemonių naudojimo. Savo sudėtyse jie gali turėti medžiagų, įtakojančių gelinio lako spalvos pasikeitimą, išblukimą ar manikiūro silpnėjimą.

6) Nenaudokite savo nagų kaip įrankio kažką paimti ar atidaryti, venkite bereikalingų apkrovų nago plokštelei.

Atminkite, kad Jūsų nagai yra brangakmeniai, o ne įrankiai. Prižiūrėkite savo nagus su pagarba ir būsite apdovanoti sveikais ir ilgais natūraliais nagais.

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą