Kaip paruošti nagus geliniam lakavimui?

Kaip paruošti nagus geliniam lakavimui?

Pakalbėkime apie tinkamą natūralių nagų paruošimą prieš ilgalaikį gelinį lakavimą. Iš gelinio lakavimo naujokių, dažnai galima išgirsti klausimų, dėl per greito manikiūro skilinėjimo ir lupimosi, nors naudojamos ir profesionalios priemonės. Dažna to priežastis - netinkamas nagų paruošimas. Gelinio lako ir nago sukibimui svarbu, kad nago plokštelė būtų sausa ir nuriebalinta.

Daugelis moterų, darančių manikiūrą namuose, kartoja šią klaidą - per daug suminkština nagus. Nepatartina prieš lakavimą ilgai praustis duše, plauti indų ar turėti kitų vandens procedūrų. Taip pat, nedrėkinkite savo rankų ir nagų jokiais kremais ar aliejukais. Jūsų pirštai ir nagai gali atrodyti sausi ir nepatrauklūs per šį paruošiamąjį procesą, tačiau taip gelinis lakas laikysis ilgiau, o savo rankas galėsite sudrėkinti po lakavimo.

Tinkama nagų odelių priežiūra yra sekantis svarbus žingsnis. Nagų odelės jungia odą aplink nagą ir nago plokštelę, saugo nuo infekcijų. Medine mentele švelniai atstumkite odeles, o tada atsargiai apkarpykite tik seną ir suragėjusią odą, kad gelinis lakas galėtų tinkamai sukibti su nago plokštele. Odelių suminkštinimui naudokite specialią priemonę be aliejų, nes mūsų tikslas - išlaikyti sausą nagą. Jei nagų laką tepsite ant odelės - Jūs, tikrai, turėsite priešlaikinį jo atšokimą nuo nago plokštelės.

Kai pasirūpinsite odelėmis, švelniai pašiauskite nagą smulkiu buffer poliruokliu. Tai darykite su visu nagu, nuo krašto iki krašto. Procesas padės atsikratyti likusių negyvos odos likučių ant nago plokštelės ir pašalinti blizgesį.

Sekantis žingsnis - nuvalyti dulkes ir nago likučius, po jo pašiaušimo. Tam tinkamos priemonės - beplaušės servetėlės ir Cleaner (lipnumo valiklis) ar kita priemonė izopropilo alkoholio pagrindu.

Ir pabaigai - nuriebalintojo pagalba, galutinai nusausinkite nago plokštelę. Dabar Jūsų nagai maksimaliai paruošti, ilgalaikio gelinio lakavimo procedūrai.

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą