Ilgalaikiam geliniam lakavimui būtinos priemonės , arba kurį gelinio lakavimo rinkinį pasirinkti?

Ilgalaikiam geliniam lakavimui būtinos priemonės , arba kurį gelinio lakavimo rinkinį pasirinkti?

Gelinis nagų lakavimas pasidarė toks įprastas kiekvienos moters gyvenime, kad daugelis jų nusprendžia tai daryti pačios, tiesiog namuose. Jei nusipirksite visas reikiamas medžiagas ir įrankius, manikiūras bus gražus ir išliks mažiausiai dvi savaites. Žinoma, jei laikysitės visų technologinių principų.

Pirmiausia jums reikia įsigyti UV arba LED lempą, kuri yra reikalinga gelio lakų polimerizacijai (sustingimui). Manikiūro profesionalams rekomenduojama pasvarstyti apie LED lempą - dėl laiko taupymo, lempos tarnavimo ir kitų pliusų. Mėgėjams pakanka UV lempos. UV lempos gali būti 9w, 18w, 36w ir dar didesnių galingumų. Kuo didesnis galingumas, tuo greičiau ir geriau stingsta jūsų priemonės. Nors gelinis lakas polimerizuojasi ir su 9w lempa, rekomenduojama rinktis 36w lempą. Visgi visų priemonių savybės paskaičiuotos būtent tokiam galingumui, o ir lempų kainos nėra tiek skirtingos, kad šioje vietoje reikėtų taupyti.

Didelį dėmesį turėtumėte skirti gelinio lakavimo viršutiniams ir apatiniams sluoksniams. Dauguma manikiūro meistrų, turinčių ilgametę patirtį gelinio lakavimo sferoje, sutinka, kad gelinio lako kokybė nėra tiek svarbi manikiūro kokybei ir išliekamumui kaip apatinis ir viršutinis sluoksniai. Jie gali net ir vidutinių savybių gelinį laką paversti ilgai išliekančiu.

Toliau, Jums reikės gelinio lako, nago plokštelės nuriebalintojo, lipnumo valiklio - norint nuvalyti lipnumą po viršutinio sluoksnio, buffer poliruoklio, dildės, gelinio lako nuėmėjo, odelių aliejuko.

Galite pirkti visas priemones atskirai, nes dauguma skirtingų gamintojų priemonių puikiai dera tarpusavyje. Arba galite rinktis jau sukomplektuotus gelinio lakavimo rinkinius. Tik atkreipkite dėmesį į rinkinį sudarančias priemones. Pasitaiko, kad norint pateisinti nepelnytai didelę rinkinio kainą į jo komplektaciją pridedama ir ne visai jums reikalingų komponentų. Kolkas jums nelabai reikalingų priemonių nagų dailei, ar dar blogiau, perkant gelinio lakavimo rinkinį gaunate ir gelinio nagų priauginimo priemonių, o tai - du skirtingi dalykai. Taigi rinkitės atsakingai.

1Komentarai

  • Avatar
   nagų lakavimo priemonės internetu
   Bir 22, 2019

   Man patogiausia užsisakinėti nagų lakavimo priemones internetu. Ten galima rasti gerų pasiūlymų, nuolaidų. O rinkinius geliniam lakavimui siūlyčiau komplektuotis pačioms ir atsirinkti ko reikia, o ko ne, kad po to nebūtų prisipirkta nereikalingų dalykų :)

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą