Keletas patarimų prieš apsilankant soliariume

Keletas patarimų prieš apsilankant soliariume

Dauguma žmonių nori turėti gražų bronzinį įdegį. Palyginus su išblyškusią odą turinčiu - įdegęs žmogus atrodo sveikesnis ir gražesnis. Įdegis gali užmaskuoti kai kuriuos jūsų odos ar net figūros trūkumus ir išryškinti privalumus. Norint turėti gražų įdegį, nebūtina kankinti savęs ilgomis natūralios saulės voniomis. O ir žinant mūsų šalies klimatą, įdegti natūralioje saulėje nebūtų taip paprasta net ir tam tinkamą odos tipą turintį žmogų, o ką jau kalbėti ir apie tuos kurių oda nėra linkusi lengvai įdegti. Norint gražiai įdegti, visai nebūtina laukti vasaros, šiandien pakanka apsilankyti soliariume ir džiaugtis gražiu įdegiu bet kuriuo metų laiku. Keletas patarimų kaip pasiekti norimą rezultatą kuo mažiau kenkiant savo odai.

Pradėkite palengva. Jei nenorite sukelti šoko savo odai nėra kur skubėti. Kad pripratintumėte odą ir pažiūrėtumėte kaip ji reaguoja į konkretaus soliariumo lempas pradėkite nuo 5-6 minučių. Seanso trukmę galėsite pailginti palaipsniui. Per ilgų seansų, o ypač pirmųjų, pasėkmė gali būti odos nudegimas. Kai kurie žmonės klaidingai mano, kad raudonas nudegimas yra efektingo deginimosi rezultatas,bet ištikrųjų tai tik oda signalizuoja jums, kad spindulių ji gavo per daug. Kol nepraeis nudegimas negalėsite degintis toliau ir tik gaišite laiką norimam efektui pasiekti.

Įgaukite bazinį įdegį. Jūsų įdegis laikysis ilgiau ir soliariume galėsite lankytis rečiau kai pasieksite norimą bazinį įdegį. Rekomenduojame lankytis soliariume kas 24-48 valandas 3-4 seansus, kol pasieksite norimą efektą. Jei jūsų oda vis dar paraudus, sausa ar niežtinti, tai ženklas jog sekančiam seansui dar anksti. Po 3-4 aktyvaus lankymosi seansų turėtumėt pasiekti bazinį efektą ir dabar tiesiog užteks jį palaikyti soliariume apsilankant karta ar du per savaitę.

Naudokite specialiai soliariumams skirtus įdegio losjonus. Apsauginės priemonės nuo natūralių saulės spindulių soliariumams netinka. Saulėje degintis skirtas kremas taip neapsaugos, nedrėkins ir neskatins įdegio kaip tą padarys soliariumui skirti kremai. Prieš deginimąsi reikėtų naudoti jūsų odos tipui tinkantį kremą, o po 
deginimosi – apsaugines priemones nuo odos išsausėjimo.

Jei įmanoma venkite naudoti pašalines kosmetines priemones. Nenaudokite makiažo priemonių, dezodorantų ir kvepalų prieš deginimąsi, nes jos savo sudėtyje gali turėti ingredientų kurie soliariume sudirgins jūsų odą. Sudirginta oda gali ne tik trukdyti jums įdegti, bet ir sukelti nudegimus, paraudimus ar išbėrimus.

Naudokite soliariumo Uv akinukus. Kai kurie žmonės klaidingai mano, kad akims apsaugoti užtenka užsimerkti. Deja Uv spinduliai gali kenkti jūsų akims net jei būnate užsimerkę.

Gulimame soliariume keiskite savo gulėjimo pozą. Deginantis gulimame soliariume kas kažkiek laiko pakeiskite savo pozą, tai padės išvengti baltų dėmių kurios gali atsirasti dėl jūsų kūno svorio ir soliariumo gulto spaudžiamos odos.

Po deginimosi naudokite drėkinamąjį kremą. Naudojant bent du kartus per dieną drėkinamąjį kremą oda bus netik sudrėkinta, bet taip ilgiau išlaikysite savo įdegį.

Ir svarbiausia! Jūsų augintiniui soliariume tikrai ne vieta :)

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą