Kada galima praustis po deginimosi soliariume?

Kada galima praustis po deginimosi soliariume?

Dauguma aktyvių soliariumo lankytojų turi nusistovėjusią rutiną savo tobulam įdegiui. Jie naudojasi tik tam tikros rūšies soliariumu, specifine įdegio losjono rūšimi ir kruopščiai prižiūri savo odą prieš ir po deginimosi, kad išlaikytų idealaus atspalvio įdegį. Daugeliui, šios rutinos sudedamąja dalimi, yra tam tikras praėjęs valandų skaičius, nuo kada jie pagaliau galės nusiprausti duše. Kai kurie laukia kelias valandas, nes tai dažnas mitas, jog reiktų nesiprausti bent porą valandų po soliariumo, kiti laukia dar ilgiau.

Prieš pasinerdami į prausimosi po soliariumo trukmės debatus, pasistenkime suprasti, iš kur šis mitas atsirado. Daugelis žmonių mano, kad po deginimosi sesijos reiktų vengti dušo keletą valandų, nes visas odos įdegio procesas nesustoja, vos užgesus soliariumo lempoms. Ir tai yra tiesa, procesas gali užtrukti iki dviejų parų. Nors tai trunka ilgai, kol UV šviesos sukelti procesai suteikia visa įdegio efektą - dušas tikrai neturi jokio poveikio. Kol Jūs mėgaujatės soliariumo šiluma, jo spinduliai aktyvuoja jūsų odos ląsteles, dar vadinamas melanocitais. Melanocitai pradeda gaminti daugiau melanino, kuris pakeičia Jūsų odos atspalvį. Muilas ir vanduo tikrai nepakeis šio proceso padarinių.

Daugelis žmonių yra susirūpinę dėl savo įdegio losjonų, ypač jei jie yra su bronzantais. Tiesa, vanduo nuplaus bronzantus ir įdegio losjono aromatą. Bet, daugumai soliariumo kremų, tiek su bronzantais tiek ir be jų, tai įtakos neturi, nes jie aktyvuojami ir veikia tik tol, kol Jūs esate soliariume. Jei turite kremą, kurio aprašymas teigia, kad jis veikia visą dieną ar kelias valandas po sesijos, tada ir būtų pretekstas atitolint apsilankymą duše. Kitu atveju, savęs varžymas jokios įtakos neturės. Svarbiausia nepamiršti, jog po dušo būtina sudrėkinti jūsų UV spindulių ir vandens išdžiovintą odą drėkinamuoju kremu. Tas tikrai teigiamai atsilieps Jūsų įdegio kokybei ir išliekamumui.

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą