Nagų odelių minkštintojas ir šalintojas - kas tai?

Nagų odelių minkštintojas ir šalintojas - kas tai?

Nuo ko prasideda kokybiškas manikiūras? Būtent kokybiškas, o ne tiesiog gražus. Ne, ne nuo brangaus nagų lako ir ne nuo parinkto madingo dizaino. Kokybiškas manikiūras visų pirma reiškia gerai prižiūrimas rankas ir nagus. Prižiūrimi nagai - tai sveika nago plokštelė, kad ir be nagų lako, bet visada su gražia odos linija aplink nago pagrindą. Norint pasiekti šį efektą, jums reikia reguliaraus higieninio manikiūro su būtinu odelių apdirbimu.
Sutvarkyti savo nagų odeles galite keliais būdais. Apkarpyti jas specialiomis manikiūrinėmis žirklėmis ar žnyplėmis arba suminkštinti specialiomis priemonėmis ir pašalinti atstūmiklio arba apelsinmedžio lazdelės pagalba. 
Pakalbėkime apie antrojo varianto privalumus. Odelių minkštintojo ir šalintojo veikimo principas yra tas, kad jis veikia negyvos odos ląsteles ir jas suskaido, po to pakanka jas tiesiog pašalinti medinės lazdelės pagalba. Šis būdas ypač tinka moterims, kurių nago odelė plona ir jautri. Naudojant odelių šalintoją ir medinę lazdelę nėra sužalojimo pavojaus, taip pat dingsta užkrėtimo rizika, nes procesas yra absoliučiai be kraujo, ko ne visda išvengsit karpant odeles manikiūrinėmis žirklėmis. Nago odelė yra natūralus barjeras nuo bakterijų, o apkarpyta ir ypač kraujuojanti nago odelė yra bejėgė prieš įvairias infekcijas. Šis procesas yra visiškai neskausmingas ir tokiu būdu apdorota nago odelė yra mažiau jautri. Šalintojo pagalba nuimta odelė lėčiau atauga, o manikiūras atrodo estetiškiau.
Dėl objektyvumo, peržvelkime ir trūkumus. Yra pavojus, kad galite pažeisti nago plokštelę, todėl sekite gamintojo nurodymus ir naudojant pirmus kartus stebėkite kaip į naują priemonę reaguoja jūsų organizmas. Gali atsirasti alerginės reakcijos . Jei jūsų odelės labai apleistos arba iš prigimties labai storos ir tvirtos yra tikimybė, kad vien odelių šalintojo neužteks ir jas vistiek turėsite šalinti manikiūrinėmis žirklėmis.

Atsakyti

* Vardas:
* El. pašto adresas neskelbiama
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą